Page Analytics (1.0.0-beta6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: Statistics
fa: آمار

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Chart
fa: نمودار
