Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Views
ar: العرض

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Page
ar: الصفحة

en: Role ID
ar: معرّف الدور

en: Filter
ar: تصفية

en: Clear
ar: مسح

en: Max
ar: الأقصى

en: Performance settings
ar: إعدادات الأداء
