Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Page
az: Səhifə

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Performance settings
az: Performans parametrləri
