Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Views
bg: Изгледи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Clear
bg: Изчисти
