Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Clear
bo: གཙང་སེལ
