Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Page
ca: Pàgina

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Filter
ca: Filtra

en: Clear
ca: Neteja

en: Max
ca: Màx

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Chart
ca: Taula
