Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Clear
cy: Clir
