Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: Page
da: Side

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Clear
da: Ryd

en: Max
da: Maks

en: Last week
da: Seneste uge

en: Performance settings
da: Indstillinger for ydelse
