Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Last month
de: Letzter Monat

en: Statistics
de: Statistiken

en: Page
de: Seite

en: Role ID
de: Rollen-ID

en: Clear
de: Leeren

en: Max
de: Maximum

en: Last week
de: Letzte Woche

en: Chart
de: Diagramm

en: Excluded paths
de: Ausgeschlossene Pfade

en: Reset data
de: Daten zurücksetzen

en: Performance settings
de: Leistungseinstellungen

en: Last 3 months
de: Letzten 3 Monte
