Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Chart
eo: Diagramo
