Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Last month
es: El mes pasado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Page
es: Página

en: Role ID
es: ID de rol

en: Filter
es: Filtro

en: Clear
es: Limpiar

en: Last week
es: la semana pasada

en: Chart
es: Gráfico

en: Reset data
es: Restablecer datos

en: Performance settings
es: Configuración de rendimiento
