Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Statistics
et: Statistika

en: Page
et: Lehekülg

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Filter
et: Filtreeri

en: Clear
et: Tühjenda

en: Max
et: Maksimaalne

en: Performance settings
et: Jõudluse seaded
