Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Clear
eu: Garbitu
