Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Page
fi: Sivu

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Filter
fi: Suodatus

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Chart
fi: Kaavio

en: Performance settings
fi: Suorituskykyasetukset
