Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Last month
fr: Mois dernier

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Role ID
fr: Id du rôle

en: Filter
fr: Filtrer

en: Clear
fr: Vider

en: Max
fr: Maximum

en: Last week
fr: Semaine dernière

en: Chart
fr: Graphe

en: Excluded paths
fr: Chemins exclus

en: Performance settings
fr: Paramètres de performance
