Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Page
gl: Páxina

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Filter
gl: Filtro

en: Clear
gl: Limpar
