Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Page
he: דף

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Filter
he: סינון

en: Clear
he: ניקוי

en: Max
he: מקסימום
