Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Role ID
hi: भूमिका आईडी

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Max
hi: अधिकतम
