Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Page
hu: Oldal

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Filter
hu: Szűrő

en: Clear
hu: Törlés

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Excluded paths
hu: Kizárt útvonalak

en: Performance settings
hu: Teljesítménybeállítások
