Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Views
id: View

en: Last month
id: Bulan lalu

en: Statistics
id: Statistik

en: Page
id: Halaman

en: Role ID
id: ID peran

en: Clear
id: Bersihkan

en: Max
id: Maks

en: Last week
id: Pekan lalu

en: Chart
id: Grafik

en: Performance settings
id: Pengaturan kinerja
