Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Clear
is: Hreinsa
