Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Views
it: Viste

en: Last month
it: Ultimo mese

en: Statistics
it: Statistiche

en: Page
it: Pagina

en: Role ID
it: ID ruolo

en: Filter
it: Filtra

en: Clear
it: Cancella

en: Last week
it: Ultima settimana

en: Performance settings
it: Impostazioni per le prestazioni
