Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Last month
ja: 先月

en: Statistics
ja: 統計

en: Page
ja: ページ

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Filter
ja: フィルター

en: Clear
ja: クリアー

en: Max
ja: 最大

en: Last week
ja: ここ1週間

en: Performance settings
ja: パフォーマンスの設定
