Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
