Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Statistics
lt: Statistika

en: Page
lt: Puslapis

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Performance settings
lt: Veikimo nustatymai
