Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: Statistics
lv: Statistika

en: Page
lv: Lapa

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Max
lv: Maks.
