Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: Statistics
mn: Статистик

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
