Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Clear
oc: Escafar
