Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Page
pl: Strona

en: Role ID
pl: ID roli

en: Filter
pl: Filtr

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Max
pl: Maksimum

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Chart
pl: Wykres

en: Performance settings
pl: Ustawienia wydajności
