Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Statistics
fa: آمار

en: Page
fa: صفحه

en: Role ID
fa: هویت نقش

en: Filter
fa: صافی

en: Clear
fa: پاک کردن
