Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Page
ro: Pagina

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Filter
ro: Filtru

en: Clear
ro: Elimină

en: Performance settings
ro: Setări de performanță
