Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Statistics
ru: Статистика

en: Page
ru: Страница

en: Role ID
ru: ID роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Clear
ru: Очистить

en: Max
ru: Макс

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Excluded paths
ru: Исключенные пути

en: Performance settings
ru: Настройки производительности
