Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Statistics
sv: Statistik

en: Page
sv: Sida

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Filter
sv: Filtrera

en: Clear
sv: Rensa

en: Last week
sv: Förra veckan

en: Performance settings
sv: Inställningar för prestanda
