Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Last month
te: గత నెల

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Last week
te: గత వారం
