Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Page
tr: Sayfa

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Clear
tr: Temizle

en: Max
tr: Maks

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Chart
tr: Grafik

en: Performance settings
tr: Performans ayarları
