Page Analytics (1.0.0-beta7) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Views
uk: Види

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Page
uk: Сторінка

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Clear
uk: Очистка

en: Max
uk: Мах

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Chart
uk: Діаграми

en: Performance settings
uk: Налаштування швидкодії
