Page Body Attributes (1.0.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: ID
hu: Azonosító

en: Class
hu: Osztály

en: Operation
hu: Művelet

en: About
hu: Leírás

en: There are no items yet. Add an item.
hu: Még nincsenek elemek. Egy elem hozzáadása.
