Page Body Attributes (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Remove
mr: काढा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: ID
mr: आय डी
