Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Class
da: Klasse

en: Operation
da: Handling

en: About
da: Om
