Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: ID
eo: Identigilo

en: Operation
eo: Operacio
