Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Class
et: Klass

en: Operation
et: Operatsioon

en: About
et: Programmist
