Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: סטטוס

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Operation
he: פעולה

en: About
he: אודות
