Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Remove
os: Схаф

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз
