Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Operation
sq: Veprimi

en: About
sq: Informacione
