Page Body Attributes (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД
