Page Body Attributes (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Class
lt: Klasė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie
