Page Body Attributes (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Remove
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Class
pl: Klasa

en: Operation
pl: Czynność

en: About
pl: O stronie
