Page Body Attributes (2.0.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Class
sv: Klass

en: Operation
sv: Funktion

en: About
sv: Om
