Page Body Attributes (2.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Operation
kk: Операция
