Page Layouts (1.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op
